تور روسیه بهار

تور روسیه بهار 1404

لیست تورهای روسیه بهار 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور روسیه بهار 1404 نهال گشت

مهم‌ترین نکات سفر با تور روسیه بهار 1404

 • تور روسیه بهار در عید نوروز و فصل خرداد به صورت گروهی و در بقیه ایام بهار به صورت انفرادی برگزار می‌شوند.
 • تورهای گروهی روسیه ویژه شب‌های سفید در خرداد برگزار می‌شوند.
 • برای دریافت ویزا الکترونیکی روسیه به اسکن پاسپورت، فرم مشخصات فردی و عکس پرسنلی نیاز دارید.
 • حداقل ۷ روز برای صدور ویزا توریستی روسیه در نظر داشته باشید.
 • هوای روسیه در ابتدای فصل بهار سرد (بین ۲- و ۶ درجه) است اما در خرداد ماه معتدل (بین ۱۳ و ۲۳ درجه) می‌شود.
 • مناسبت‌های سفر به روسیه در بهار شامل فستیوال فیلم مسکو، شب‌های سفید، جشن روز پیروزی و فستیوال Scarlet Sail هستند.
 • قیمت تورهای گروهی روسیه مقرون به صرفه‌تر از تورهای انفرادی است.

محدودیت تور گروهی روسیه فقط به نوروز و خرداد

برای رزرو تور روسیه بهار 1404 به صورت گروهی، فقط در نوروز و خرداد ماه فرصت دارید. در نیمه دوم فروردین و در تمام اردیبهشت ماه، برای سفر به روسیه باید به صورت انفرادی اقدام کنید. در این صورت هزینه‌های بیشتری نسبت به تور گروهی متحمل خواهید شد چرا که هزینه‌های تور در میان گروه تقسیم نمی‌شود. همچنین خدمات گشت شهری رایگان در تورهای انفرادی به شما تعلق نمی‌گیرد.

تفاوت‌های تور گروهی و انفرادی روسیه چیست؟

با تور روسیه بهار به صورت گروهی، هتل محل اقامت، تاریخ رفت و برگشت، برنامه روزانه گشت‌ها ثابت است و نمی‌توانید آن را تغییر دهید. در عوض یک تور لیدر شما و گروه را در گشت‌ها همراهی می‌کند. تور لیدر با فرهنگ، جاذبه‌‌ها و قوانین روسیه آشنایی کامل دارد و سفرتان را جذاب‌تر می‌کند. اما در تورهای انفرادی با وجود آزادی عمل بیشتر، جذابیت تور گروهی را تجربه نمی‌کنید.

تماشای شب‌های سفید با تور روسیه بهار 1404

در خرداد ماه پکیج‌های گروهی روسیه برای تماشای شب‌های سفید در سنت پترزبورگ و مسکو برگزار می‌شوند. می‌توانید با تور روسیه خرداد از فستیوال‌ شب‌های سفید روسیه بازدید کنید. فستیوال شب‌های سفید تا شهریور ادامه دارد. اما ارزان و خلوت‌ترین زمان برای شرکت در این فستیوال خرداد است. چرا که هنوز تعداد گردشگران روسیه افزایش نیافته. همچنین هوای روسیه در این زمان معتدل و بهاری می‌شود و دمای هوا بین ۱۳ تا ۲۳ درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد.

آیا هوای روسیه در بهار مناسب سفر است؟‌

در ابتدای فصل بهار یعنی فروردین ماه، هوا سرد و دمای هوا بین ۲- الی ۶ درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد. با رسیدن اردیبهشت هوا گرم‌تر می‌شود اما هنوز برای گردش در شهر کمی سرد است و دما بین ۵ الی ۱۵ درجه قرار دارد. اما در خرداد ماه فصل سفر به روسیه شروع می‌شود و حداقل دما به ۱۳ و حداکثر به ۲۳ درجه می‌رسد. در نتیجه برای تجربه سرمای روسیه در ابتدای بهار و برای تجربه هوای معتدل در خرداد ماه، تور روسیه بهار را رزرو کنید.

مهم‌ترین مناسبت‌های سفر به روسیه در فصل بهار

 • فستیوال بین المللی فیلم مسکو از ۱۹ تا ۲۶ آوریل
 • جشنواره شب‌های سفید سنت پترزبورگ در ۱۲ ژوئن
 • جشنواره روز پیروزی برای نمایش نیروهای نظامی در میدان سرخ در ۹ می
 • فستیوال Scarlet Sails در ۲۵ ژوئن

صدور ویزا روسیه حداقل یک هفته طول می‌کشد

حداقل ۷ روز قبل از تاریخ سفرتان باید برای دریافت ویزا الکترونیکی روسیه اقدام کنید. (البته برای ویزا گروهی تورهای روسیه در ایام پرتردد، زمان کمتری صرف خواهد شد) برای دریافت ویزا به اسکن پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار، فرم مشخصات فردی و عکس پرسنلی نیاز دارید. مدت اعتبار اقامتی ویزا ۱۶ روز است. همچنین تا ۵۸ روز پس از صدور ویزا می‌توانید با ویزا روسیه را دریافت و به این کشور رفت و آمد داشته باشید.

ارائه ضمانت برای رزرو تور روسیه بهار ضروری است

در صورتی که برای صدور ویزا لیبلی روسیه، سفارت گارانتی بازگشت مسافر بخواهد،‌ برخی مسافران می‌توانند مبلغی را به عنوان ودیعه نزد آژانس بگذارند و پس از بازگشت از روسیه مبلغ به حساب‌شان باز می‌گردد. اما برای برخی دیگر از مسافران، مدارک شغلی (مانند گواهی اشتغال از طرف کارفرما) برای ضمانت بازگشت گرفته می‌شود. این کار توسط سفارت روسیه برای جلوگیری از فرار برخی از گردشگران از طریق مرز‌های روسیه به کشورهای اروپایی انجام می‌شود.

قیمت تور روسیه بهار نصف قیمت تورهای اروپایی!

تور روسیه بهار 1404 قیمت‌های وسوسه‌کننده ای دارد. کافی است آنها را با قیمت تور سایر کشورهای اروپایی مقایسه کنید. به طور مثال اگر برای تور فرانسه 7 روزه غیر از هزینه پرواز باید 1,890 یورو پرداخت کنید‌ برای رزرو تور 7 روزه روسیه ویژه شب‌های سفید پرداخت نیمی از این مبلغ کافی است.

شهرهای مورد بازدید با تور روسیه بهار 1404

برای رزرو تور روسیه بهار 1404 ، 2 انتخاب دارید. تور اختصاصی شهر مسکو و تور ترکیبی سن‌پترزبورگ و مسکو. قیمت تور مسکو معمولا ارزان تر از قیمت تور روسیه است و مدت زمان کمتری دارد. با این حال اگر به تاریخ کهن سرزمین اسلاوها علاقه دارید. توصیه می‌کنیم که رزرو تور روسیه بهار 1404 ترکیبی و بازدید از شهر تاریخی سن‌پترزبورگ را ازدست ندهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجرای تور می‌توانید به صفحه تور روسیه مراجعه کنید. 

خدمات نهال گشت برای تور روسیه بهار 1404

با رزرو تور روسیه بهار برای شما بلیط رفت و برگشت هواپیما با ایرلاین ماهان یا ایرلاین‌های خارجی رزرو میکنیم. همچنین ویزا الکترونیکی روسیه (یا در صورت درخواست ویزا لیبل دار) اخذ می‌کنیم. در سفرهای انفرادی می‌توانید در هتل دلخواه‌تان اقامت کنید. در سفرهای گروهی اما باید در هتل‌های مشخص شده در پکیج همراه گروه اقامت داشته باشید که اغلب ۴ یا ۵ ستاره و در مرکز شهر هستند. در سفرهای گروهی گشت شهری مسکو و سنت پترزبورگ همراه با تور لیدر و ترانسفر را به شما ارائه می‌دهیم. بیمه مسافرتی، ترانسفر بین شهری و فرودگاهی و پشتیبانی از خدمات دیگر ما برای شماست. برای رزرو با 1830-026 تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • 1. چرا قیمت تور روسیه بهار 1404 گروهی با تور انفرادی متفاوت است؟

  هتل و پرواز در تور روسیه بهار 1404 که به صورت گروهی انجام می‌شود توسط آژانس تعیین می‌شود و قیمت آن‌ها مشخص است. اما در تور انفرادی متقاضی محل اقامت و حتی پرواز رو خود انتخاب می‌کند که قیمت‌های متغیری دارند.

 • 2. برای اخذ ویزای توریستی روسیه چقدر ضمانت بانکی لازم است؟

 • 3. تور شب‌های سفید روسیه چه زمانی از بهار برگزار می‌شود؟‌

 • 4. تفاوت پکیج‌های گروهی و انفرادی چیست؟