تورهای تعطیلات خرداد 1404

لیست تورهای های تعطیلات خرداد 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تورهای تعطیلات خرداد 1404 نهال گشت

اگر بتوانید شنبه 13 خرداد را مرخصی بگیرید، از بعدازظهر روز چهارشنبه 10 خرداد تا دوشنبه شب مصادف با 15 خرداد یک فرصت تقریباً 5 روزه همانند تعطیلات عید نوروز جهت سفر دارید. اما آب‌وهوا دیگر همانند اوایل سال خنک نیست. قیمت‌ها نیز در سال جدید با افزایش روبه‌رو شدند. در نتیجه هر منطقه‌ای را نمی‌توان برای رزرو تورهای تعطیلات خرداد 1404 انتخاب کرد. البته ما تمامی پکیج‌های مسافرتی و مقاصد موجود در سایت نهال گشت را برای سفر در تعطیلات تحلیل کردیم تا بتوانیم بهترین مقاصد را جهت تصمیم‌گیری بهتر شما برای رزرو تورهای ویژه تعطیلات خرداد 1404 پیشنهاد دهیم.

پیشنهاد رزرو تور داخلی برای سفر در تعطیلات خرداد 1404

با افزایش دمای هوا تورهای داخلی شمال کشور پرمخاطب‌تر می‌شوند. اگر قصد دارید تا شهرهای خنک کشور را تجربه کنید، تور تبریز و تور سرعین را پیشنهاد می‌کنیم. اما از اواسط تا اواخر بهار هیچ شهری به‌اندازه شیراز پرمخاطب نمی‌شود. بهار شیراز با طبیعت سرسبز و نارنج‌هایش زیبایی‌های خودش را دارد. در نتیجه پیشنهاد اصلی ما برای تعطیلات خرداد ماه رزرو تور شیراز است. البته توجه داشته باشید که قیمت تور شیراز در این تعطیلات چند درصدی افزایش پیدا می‌کند؛ اما مشاهده زیبایی‌های شهر ارزش هزینه را دارد.

کدام تور داخلی در تعطیلات خرداد ماه کاهش قیمت دارد؟

عموماً در تمامی تعطیلات مخصوصاً در تعطیلاتی که فرصت 4 الی 6 روزه جهت سفر ایجاد می‌شود، اغلب تورهای داخلی افزایش قیمت پیدا می‌کنند. اما برخی از تورها به دلیل شرایط آب‌وهوایی نامناسب قیمتشان نسبت به اوایل بهار کمتر می‌شود. تورهای چابهار، قشم و کیش جزو همین پکیج‌ها به‌حساب می‌آیند. تور چابهار برای کسانی که به طبیعت علاقه‌مند هستند مناسب است. اما به دلیل افزایش دمای هوا و دور بودن مکان‌های دیدنی آن از مرکز شهر و هتل‌ها، این مقصد را برای رزرو تور ویژه تعطیلات خرداد پیشنهاد نمی‌کنیم. تورهای قشم و کیش نیز علاوه بر افزایش دما، مشکلاتی از لحاظ محدودیت تعداد پروازها با توجه ‌به کاهش تعداد مسافرهایشان دارند. باتوجه‌به مشکلات موجود، افزایش دمای هوا و کاهش قیمت نه‌چندان زیاد، تورهای کیش و قشم را برای تعطیلات خرداد ماه پیشنهاد نمی‌کنیم.

زمان مناسب برای سفر زیارتی در تعطیلات خرداد ماه

تعطیلات 4 الی 6 روزه اواسط خرداد ماه بهترین زمان رزرو تور کربلا و تور مشهد است. اما با توجه به مدت زمان تعطیلی مناسب، رزرو تور کربلا را پیشنهاد می‌دهیم. زیرا سفر به مشهد راحت‌تر است و در هر آخر هفته‌ای می‌توان به مشهد رفت؛ اما همیشه امکان سفر به کربلا وجود ندارد. اصولاً تور کربلا 6 روزه برگزار می‌شود. 3 روز در نجف و 3 روز نیز در کربلا هستید. به همین دلیل این ایام فرصت مناسبی جهت رزرو تور کربلا است.

برای رزرو تور خارجی در تعطیلات، کدام کشور را انتخاب کنیم؟

برای رزرو تور تعطیلات خرداد 1404 برای مقاصد خارجی، شهر سن‌پترزبورگ روسیه را پیشنهاد می‌دهیم. دقیقاً در ایام تعطیلات، پدیده شب‌های سفید روسیه درحال وقوع است و باعث جذب گردشگران زیادی می‌شود. البته توجه داشته باشید که به دلیل پرطرفدار شدن تور روسیه در این زمان، قیمت‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. اگر قصد سفر ارزان‌تری دارید یا نمی‌خواهید به روسیه بروید، مقاصد دیگری مانند بلغارستان و کشورهای شرق آسیایی وجود دارد.

شهر وارنا کشور بلغارستان باتوجه‌به ساحلی و ارزان بودن تورهایش نسبت به سایر تورهای اروپایی، مقصدی مناسب جهت سفر در تعطیلات خرداد 1404 به‌حساب می‌آید. جنگل‌های قشنگی نیز دارد که در فصل بهار پر از درخت‌های سرسبز می‌شود. البته اگر علاقه‌مند به جنگل هستید، می‌توانید تورهای شرق آسیایی را نیز انتخاب کنید.

وضعیت تورهای شرق آسیایی در تعطیلات خرداد ماه

مقاصد تور شرق آسیا نهال گشت شامل تایلند، مالدیو، هند، بالی و سنگاپور می‌شود. از بین این کشورها، هند در خرداد ماه به‌شدت گرمای عذاب‌آوری دارد. فقط شهر گوا این کشور به دلیل ساحلی بودن شرایطش بهتر است. به همین دلیل سایر شهرهای هند مانند آگرا، جیپور و دهلی از لیست پیشنهادهای تورهای تعطیلات خرداد 1404 نهال گشت حذف می‌شوند. در باقی مقاصد شرق آسیایی نیز مشکل بارش مداوم باران‌های موسمی وجود دارد. اما شرایط بالی و مالی از این لحاظ در خرداد ماه بهتر است. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم برای رزرو تور شرق آسیا مقاصد آگرا، مالزی و بالی را انتخاب کنید.

نحوه رزرو تور تعطیلات خرداد 1404 نهال گشت

شما می‌توانید شرایط مقصد دلخواه خودتان را برای سفر در تعطیلات خرداد 1404 از مشاورین سفر نهال گشت بپرسید. همچنین درصورتی‌که قصد رزرو تورهای تعطیلات خرداد 1404 را برای مقصد موردنظرتان دارید نیز کافیست با شماره 1830-026 تماس بگیرید. کارشناسان ما تمامی هماهنگی‌های لازم را جهت اخذ ویزا، مشاوره، پشتیبانی، رزرو بلیت رفت‌وبرگشت، رزرو هتل با صبحانه و موارد دیگر را با شما انجام می‌دهند.

سوالات متداول

  • آیا نهال گشت ویزا توریستی جهت رزرو تور خارجی اخذ می‌کند؟

    بله کارشناسان مجموعه ویزالند که جزو یکی از زیر برندهای هلدینگ نهال گشت به حساب می‌آید ویزا توریستی تمامی مسافران تورهای خارجی را اخذ می‌کنند.

  • بهترین تورهای داخلی برای تعطیلات خرداد 1404 کدام‌ها هستند؟