تور ازمیر پاییز 1403

تور ازمیر پاییز 1403

لیست تورهای ازمیر پاییز 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور ازمیر پاییز 1403 نهال گشت

سفر به ازمیر آن هم در پاییز برای شما تفریح و خوش‌گذرانی ندارد. با توجه‌ به سرمای هوا نمی‌توانید در این ایام به دریا رفته و شنا کنید. همچنین تفریحات دریایی نیز محدود خواهد بود. اغلب کسانی تور ازمیر پاییز را رزرو می‌کنند که به دنبال سفری ارزان به این شهر هستند. آیا شما هم جزو این افراد هستید؟ اگر جواب شما مثبت است پس بایستی یکسری اطلاعات درباره نحوه برگزاری این تور و شرایطش داشته باشید. در ادامه آن‌ها را به شما توضیح خواهیم داد.

تور ازمیر پاییز از کدام شهرها برگزار می‌شود؟

تور ازمیر نسبت به برخی از شهرهای دیگر ترکیه مانند آنتالیا برای ایرانی‌ها یک مزیت دارد. آن هم وجود پرواز مستقیم ایرانی به این شهر است. باتوجه‌به اینکه پروازهای ایرانی قیمت کمتری نسبت به خارجی دارند، این موضوع باعث کاهش قیمت تور ازمیر پاییز می‌شود. اما این پروازها فقط از شهر تهران به ازمیر می‌روند. در شهرهای دیگر مانند تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و موارد دیگر فقط پرواز ایرلاین‌های خارجی به سمت ازمیر وجود دارد؛ تمامی آن‌ها نیز در مسیر خود یک توقف می‌کنند. به همین دلیل قیمتشان بسیار بالاتر از پروازهای ایرانی است. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم برای ارزان‌تر شدن هزینه‌های سفرتان به ازمیر ابتدا به تهران سفر کرده و از آنجا به ازمیر بروید.

زمان‌بندی پروازهای ایرانی برای سفر به ازمیر در پاییز

تور ازمیر پاییز با پرواز ایرانی فقط در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برگزار می‌شود. ایرلاین‌های این مسیر، آسمان، ایران ایر تور و قشم ایر هستند. از بین این شرکت‌ها نیز معمولاً پروازهای آسمان و ایران ایر تور بلیت ارزان‌تری دارند.

در کدام ماه از پاییز به ازمیر سفر کنیم؟

در پاییز 1403 تعطیل رسمی زیادی نداریم. فقط در مهرماه سه تعطیلی رسمی وجود دارد که می‌توانید در این ایام به ازمیر سفر کنید. به همین دلیل کسانی که کارمند هستند یا بچه مدرسه‌ای به همراه خود دارند می‌توانند در این ایام به ازمیر بروند.

اگر بخواهیم سفر به ازمیر را از لحاظ آب‌وهوایی بررسی کنیم، بهترین ماه برای سفر به ازمیر در پاییز 1403 مهر است. زیرا هرچقدر که به سمت زمستان برویم هوای ازمیر سردتر شده و سفر را کمی سخت می‌کند. اما توجه داشته باشید که ماه‌های آبان و آذر قیمت تور ازمیر پاییز 1403 با توجه‌ به پایین آمدن دمای هوا کاهش پیدا می‌کند. زیرا مسافر کمتری به این شهر سفر کرده و مسئولین هتل‌ها نیز برای جذب مشتری بیشتر اتاق‌هایشان را با نرخ کمتری ارائه می‌دهند.

مقایسه قیمت تور ازمیر پاییز با دیگر فصل‌ها

ازمیر شهری کوچک و ساحلی است و مراکز خرید مختلفی نیز درون خود دارد. بهترین زمان برای انجام تفریحات ساحلی و خرید از ازمیر نیز در فصول بهار و تابستان است. زیرا هوا گرم بوده و به‌راحتی می‌توان در خیابان‌ها یا کنار ساحل قدم زد. در نتیجه بهار و تابستان فصولی به‌حساب می‌آیند که مردم زیادی به این شهر سفر می‌کنند. به همین دلیل قیمت هتل‌ها و هواپیماها در بیشترین حد خودشان هستند. اما زمانی که به شش ماه دوم سال می‌رسیم با توجه‌ به کاهش دمای هوا تعداد سفرها کمتر شده و در زمستان این کاهش سفرها به اوج خود می‌رسد. به همین‌ دلیل ازمیر در زمستان کمترین نرخ خودش را دارد. در نتیجه قیمت تور ازمیر پاییز از بهار و تابستان کمتر و از زمستان کمی بیشتر است.

در چه مناطقی از ازمیر هتل رزرو کنیم؟

با توجه‌ به کوچک بودن شهر ازمیر، مناطق آن از لحاظ شلوغی و امکانات تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند. البته یکسری مناطق هستند که دسترسی بهتری به ساحل، مراکز خرید و نمایشگاه‌ها دارند که شامل محله‌های آلسانجاک و کناک می‌شوند. از هتل‌های خوب این مناطق نیز می‌توان به سوئیس هتل، مریوت و هتل رنسانس اشاره کرد.

مدارک موردنیاز برای رزرو تور ازمیر پاییز 1403

ایرانی‌ها برای سفر به ترکیه نیازی به ویزا ندارند. به همین دلیل داشتن یک پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار برای رزرو تور ازمیر پاییز 1403 کفایت می‌کند.

تور ازمیر پاییز برای چه کسانی مناسب است؟

مخاطبین تور ازمیر پاییز 1403 دو دسته هستند. دسته اول کسانی به‌ حساب می‌آیند که فقط می‌خواهند سفری ارزان به ازمیر داشته باشند و چندان به دنبال تفریحات ساحلی نیستند. دسته دوم نیز کسانی هستند که وقت سفارت کانادا را دریافت کرده و قصد مهاجرت به این کشور را دارند.

خدمات و نحوه رزرو تور ازمیر پاییز 1403

تور ازمیر پاییز 1403 شامل خدمات بلیت رفت‌وبرگشت، 6 یا 7 شب اقامت در هتل، صبحانه، نهار، نوشیدنی، میان وعده، ترانسفر رفت‌وبرگشت از فرودگاه به هتل، لیدر فارسی‌زبان، بیمه مسافرتی و گشت شهری می‌شود. اگر قصد دارید تا نسبت به رزرو تور امیز پاییز 1403 با این خدمات اقدام کنید کافیست با شعبه تهران آژانس گردشگری نهال گشت به شماره 91008111-021 تماس بگیرید. مشاورین سفر ما، شما را جهت سفر به این شهر و رزرو هتل و هواپیما راهنمایی می‌کنند.

سوالات متداول

  • 1. چه مدارکی برای رزرو تور ازمیر پاییز مورد نیاز است؟

    شهر ازمیر در کشور ترکیه واقع شده است. ایرانی‌ها برای سفر به ترکیه نیازی به اخذ ویزای توریستی ندارند. کافیست یک پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشید.

  • 2. در چه ماهی از فصل پاییز به ازمیر سفر کنیم؟

  • 3. تور ازمیر پاییز از چه شهرهایی برگزار می‌شود؟