تور ترابزون نوروز 1403

لیست تورهای نوروزی ترابزون

تور ترابزون نوروز به صورت ترکیبی برگزار می‌شود

تور ترابزون نوروز فقط به صورت ترکیبی همراه با باتومی برگزار می‌شود. یعنی نمی‌توانید در ایام نوروز فقط به ترابزون بروید. این سفر ترکیبی در نوروز به صورت هوایی برگزار نمی‌شود.

زمینی برگزار شدن تور ترابزون نوروز 1403

تور ترابزون نوروز 1403 با اتوبوس‌های وی ای پی از تهران برگزار می‌شود. البته مسافران می‌توانند در میان راه از شهر‌های کرج، قزوین و زنجان با تور همراه شوند. از تهران تا مرز بازرگان حدود ده ساعت و نیم در مسیر خواهید بود. سپس در مرز پس از انجام تشریفات برای عبور از پایانه مرزی، با اتوبوس‌های ترک به ترابزون می‌روید. بر اساس وضعیت جاده بین ۸ تا ۱۰ ساعت نیز در مسیر ترابزون خواهید بود.

ترانسفر بین ترابزون و باتومی چیست؟

پس از اتمام اقامت‌تان در ترابزون با اتوبوس به باتومی می‌روید. این سفر بین شهری نیز حدود ۶ ساعت (با احتساب تشریفات عبور از مرز گرجستان) طول می‌کشد.

عدم امکان تغییر مدت اقامت‌ در ترابزون و باتومی

به علت پکیج بودن تور ترابزون نوروز، نمی‌توان مدت اقامت در شهرهای باتومی و ترابزون را تغییر داد. با این پکیج‌ها ۲ شب در ترابزون و ۳ شب در باتومی اقامت خواهید داشت. در تمام طول اقامت‌تان تور لیدر با گروه همراه است.

برگزار شدن تور ترابزون نوروز به صورت گروهی

از لحظه آغاز سفرتان در تهران تا اقامت در ترابزون و باتومی و بازگشت به ایران، تور لیدر همراه‌ گروه‌تان است. هر روز اقامت‌تان در ترابزون و باتومی گشت شهری رایگان برگزار می‌شود که این گشت‌ها نیز با حضور تور لیدر و به صورت گروهی برگزار می‌شوند.

برنامه‌های گشت شهری گروهی در ترابزون و باتومی

در ترابزون و در حین گشت شهری از «بزتپه»، کاخ آتاتورک، خیابان «اوزون سوکاک»، موزه ایاصوفیه، دریاچه «اوزون گل»، کارخانه چای و کارخانه چاقو سازی بازدید می‌کنید. در شهر باتومی نیز از برج الفبا، مجسمه علی و نینو، فانوس دریایی، فواره‌های رقصان، چرخ و فلک باتومی، آبشار، پل سنگی، میدان اروپا و میدان پیزا بازدید خواهید کرد. البته در یک مرکز تفریحی نیز می‌توانید دوچرخه یا موتور اجاره کنید و همراه گروه سوار شوید.

رزرو بهترین هتل‌های ترابزون و باتومی برای نوروز

تور ترابزون نوروز 1403 با بهترین هتل‌های شهرهای ترابزون و باتومی رزرو می‌شود. البته هتل‌های ۳ ستاره نیز در این پکیج‌ها ارائه شده است. اما هتل‌های ۳ ستاره نیز جزو بهترین سه ستاره‌ها هستند.

هتل ایفوریای باتومی همراه با صبحانه و شام

هتل‌ها در کدام مناطق ترابزون و باتومی رزرو می‌شوند؟

در ترابزون هتل محل اقامت‌تان نزدیک به مرکز خرید معروف فروم یا جواهر است. در باتومی نیز محل اقامت‌تان نزدیک به ساحل خواهد بود.

مدارک لازم برای سفر با تور ترابزون نوروز

در سفر با تور ترابزون نوروز برای ورود به کشورهای ترکیه و گرجستان، ویزا نیاز ندارید. یک پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار کافی‌ست. البته برای ورود به گرجستان باید به ازای هر شب اقامت ۱۰۰ دلار همراه خود داشته باشید. در غیر این صورت احتمال ریجکت شدن شما وجود دارد. البته همراه داشتن این مقدار پول به معنی لزوم خرج کردن آن نیست.

وضعیت آب و هوای ترابزون و باتومی در ایام نوروز

هر دو شهر در ایام نوروز آب و هوای مشابهی دارند. دمای هوا بین ۸ تا ۱۴ درجه سانتی‌گراد است و اغلب روزها آسمان ابری‌ست. ۳۰ درصد نیز احتمال بارش باران وجود دارد.

خدمات نهال گشت برای تور ترابزون نوروز 1403

قبل از رزرو تور ترابزون نوروز می‌توانید از ما مشاوره رایگان بگیرید. با رزرو تور نیز بلیط رفت و برگشت اتوبوس، ترانسفر بین شهری، گشت شهری روزانه در باتومی و ترابزون همراه با تور لیدر به شما ارائه می‌دهیم. همچنین هتل‌های با کیفیت در ترابزون و باتومی را رزرو می‌کنیم. بیمه مسافرتی نیز برای شما تهیه می‌شود.

نحوه رزرو تور ترابزون نوروز از نهال گشت

برای رزرو تور ترابزون نوروز 1403 می‌توانید با شماره گیری 1830-026 خدمات مورد نظرتان را از کارشناسان ما رزرو کنید.

سوالات متداول

1. آب و هوای ترابزون در نوروز چگونه است؟

به علت سردسیر بودن منطقه، هوا سرد و اغلب ابری خواهد بود. آب و هوای باتومی نیز مشابه ترابزون است.

2. چرا تور ترابزون هوایی برگزار نمی‌شود؟

به دلیل گروهی بودن تور و همراهی تور لیدر در تمام لحظات این تور با اتوبوس برگزار می‌شود.

3. آیا تور ترابزون نوروز با گشت برگزار می‌شود؟

بله در هر روز از اقامت‌تان در باتومی و ترابزون، یک گشت شهری رایگان برگزار می‌شود.

4. کیفیت هتل‌های تور ترابزون نوروز چگونه است؟

هتل‌های با کیفیت در شهر‌های باتومی و ترابزون برای شما رزرو می‌شود که موقعیت خوبی در شهر دارند.

5. آیا می‌توان مدت اقامت در ترابزون یا باتومی را تغییر داد؟

خیر به علت پکیج بودن تور ترابزون نوروز، نمی‌توان مدت اقامت را تغییر داد.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)