تور کربلا هوایی

تور کربلا هوایی

33143 026

لیست تورهای هوایی کربلا

تور کربلا نهال گشت

تور کربلا و نجف – رفت هوایی و برگشت زمینی

تاریخ رفت
29 آذر+6 دی+13 دی
اقامت
8 روز
هتل
الف (درجه ۱)
کاسپین
از7,140,000 تومان
0
اطلاعات تور
تور کربلا نهال گشت

تور کربلا و نجف – رفت و برگشت هوایی

تاریخ رفت
29 آذر+6 دی+13 دی
اقامت
8 روز
هتل
الف (درجه ۱)
کاسپین
از9,160,000 تومان
0
اطلاعات تور

آژانس مسافرتی نهال‌گشت، با سال‌ها تجربه در ارائه خدمات گردشگری و تدارک تورهای متنوع داخلی و بین المللی، اقدام به برگزاری تور هوایی کربلا تحت نظر سازمان حج و زیارت نموده است. تور کربلا هوایی با 2 برنامه پروازی اجرا می‌شود. تور کربلا با پرواز به مقصد بغداد و تور کربلا با پرواز به مقصد نجف. این تفاوت در فرودگاه مقصد باعث تقدم و تاخر در زیارت عتبات عالیات عراق می‌شود. که در این مقاله جزئیات تور کربلا هوایی را در هر دو حالت پروازی تشریح می‌کنیم.

آیا از فرودگاه‌های ایران پرواز مستقیم به کربلا داریم؟

از فرودگاه‌های ایران پرواز مستقیمی به مقصد کربلا وجود ندارد، کربلا به عنوان مقصد هوایی در نظر گرفته نمی‌شود و در تور کربلا هوایی، در فرودگاه سایر شهرهای عراق به زمین می‌نشیند.

تور کربلا هوایی، از کدام شهرها انجام می‌شود؟

هر شهری که پرواز مستقیم به شهر نجف و بغداد عراق را داشته باشد، پتانسیل برگزاری تور کربلا هوایی را نیز دارد. در حال حاضر تور کربلا هوایی از تهران، تور کربلا هوایی از مشهد و تور هوایی کربلا از اصفهان از جمله تورهای مطرح کشور عراق است که از خاک ایران انجام می‌شود.

تور کربلا هوایی به شهر کربلا محدود نمی‌شود

تور کربلا هوایی تنها به زیارت شهر کربلا محدود نمی‌شود. در تور کربلا هوایی، شما به عتبات کشور عراق سفر کرده و قبور ائمه معصومین را زیارت می‌کنید. به طور مثال در نجف بارگاه حضرت امیر المومنین و سایر اماکن زیارتی این شهر مانند مقبره مختار ثقفی در مسجد کوفه و مزار میثم تمار را زیارت می‌کنید، اقامت در نجف بر حسب مدت زمان تور بین 2 تا 3 روز طول می‌کشد. شایان ذکر است در تمام مدت اقامت نجف در هتل‌های سطح بالای این شهر اقامت می‌کنید و از بهترین امکانات اقامتی بهره‌مند می‌شوید.

تور هوایی کربلا چند روزه است؟

مدت زمان سفر، بسته نوع تور انتخابی توسط متقاضی بین 5 تا 7 شب طول می‌کشد که جزئیات آن به این شرح است:

1. تور کربلا 7 شب و 8 روز (3 شب نجف، 3 شب کربلا، 1 شب کاظمین)

2. تور کربلا 6 شب و 7 روز (2 شب نجف، 3 شب کربلا، 1 شب کاظمین)

3. تور کربلا 5 شب و 6 روز (2 شب نجف، 2 شب کربلا، 1 شب کاظمین)

در تور کربلا هوایی به کدام شهرها سفر می‌کنید؟

در تور هوایی کربلا به تمامی شهر های زیارتی عراق سفر می‌کنیم. اما برحسب فرودگاه مقصد در عراق برنامه سفر متفاوت است.

تور هوایی کربلا ورودی به نجف

در تور هوایی کربلا نجف ورود، آغاز تور در خاک عراق، از شهر نجف است. کربلا مقصد دوم است و پس از زیارت مرقد امام حسین و سایر اماکن زیارتی این شهر، راهی کاظمین شده و سپس به سامرا می‌رویم. بغداد آخرین شهر کشور عراق است که در تور کربلا هوایی (ورودی از نجف) به آن سفر می‌کنیم و از طریق فرودگاه این شهر به ایران باز می‌گردیم.

تور هوایی کربلا ورودی به بغداد

در تور کربلا هوایی بغداد ورود، پس از ورود به شهر بغداد از طریق فرودگاه، به کاظمین رفته، پس از آن به سامراء، سپس کربلا و در انتها به نجف می‌رویم و از طریق فرودگاه نجف به فرودگاه مبداء باز می‌گردیم.

سفر هوایی کربلا گران است، اما دردسر کمی دارد.

تور کربلا هوایی به نسبت تور زمینی کربلا گرانتر است. که مهم‌ترین دلیل آن گرانی قیمت بلیط کربلا هوایی است. در تور زمینی، هزینه بلیت اتوبوس به مراتب پایین‌تر از هواپیما است و هزینه کلی تور پایین‌تر از تور هوایی است. در مقابل سفر زمینی کربلا بسیار خسته کننده است. در سفر زمینی رفت و برگشت، بیش از 24 ساعت در مسیر هستید که این موضوع برای بسیاری از زائرین آزار دهنده است. در حالی که سفر هوایی رفت و برگشت حداکثر 5 ساعت طول می‌کشد و کم دردسر و راحت‌تر است.

تور کربلا را در چه زمانی رزرو کنیم؟

در فصول گرم ورودی زائران به شهرهای مذهبی عراق کاهش می‌یابد و قیمت رزرو بلیط کربلا هوایی ارزانتر از فصول خنک پائیز و زمستان است. این بستگی به نظر شما دارد که می‌خواهید در فصول گرم و خلوت و با هزینه‌ای ارزانتر به زیارت عتبات بروید و یا در ماه‌های خنک و خوش آب و هواتر و البته با قیمتی بالاتر، تور کربلا هوایی را رزرو کنید.

تور کربلا در مناسبت‌ها خاص مذهبی گرانتر است.

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا در مناسبت‌های خاص مذهبی نظیر دهه اول و دوم محرم، اربعین و دهه دوم و سوم ماه صفر، شهادت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام، شهادت و ولادت ائمه اطهار و نیز عید مبعث، عید قربان و عید غدیر در کربلا حضور داشته باشند و خنکی و گرمی هوا در اولویتشان نیست. در این ایام عتبات شلوغ‌تر از روزهای عادی است. به همین دلیل هزینه کربلا هوایی به صورت تور خصوصا هزینه‌های بلیط هوایی کربلا و اقامت، گرانتر است.

نکته ضروری در رزرو تور هوایی کربلا

ذکر این نکته لازم است که تور نهال‌گشت با سفر هوایی کربلا در طول سال برگزار می‌شود. اگر قصد دارید در فصول خوش آب و هوا یا مناسبت‌های خاص مذهبی تور کربلا هوایی را رزرو کنید، بهتر از کمی زودتر دست به اقدام بزنید.

از نهال‌گشت مشاوره بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات تور هوایی کربلا با شماره 33143-026 تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان مجرب نهال‌گشت بهره ببرید.

جستجو اعلان
خانه فهرست
اعلان ها