تور کربلا محرم

تور کربلا محرم 1403

لیست تورهای محرم کربلا

بیش از 1 تور متفاوت
تور کربلا ویژه عاشورا تاسوعا
تور کربلا ویژه محرم
تاریخ برگزاری
از 23 تیر تا 27 تیر
مدت اقامت
6 شب
حمل و نقل
شروع قیمت از
7,760,000تومان
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
شامل حمل‌ونقل، اقامت و خدمات تور
مشاهده تور
جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور کربلا محرم 1403 نهال گشت

عاشورا و بعد از آن تاسوعای حسینی، شلوغ‌ترین ایام کربلا در ماه محرم هستند. در این روزها به دلیل افزایش تقاضای رزرو تور و همچنین حضور زوار عراقی در کربلا انجام برنامه‌های کاروان‌ها به زائران تلاش بیشتری را می‌طلبد. همین موضوع بهانه‌ای می‌شود تا از برخی برگزار کنندگان تور از زیر اجرای تعهدات شانه خالی کنند. توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از چنین وضعیتی، قبل از رزرو تور کربلا محرم 1403، نکات مهمی را که در ادامه بیان می‌شود، به دقت مطالعه کنید.  

به سراغ تور کربلا سازمان حج و زیارت بروید

تورهای آزادبر عموماً توسط آژانس‌های مسافرتی یا به صورت شخصی برگزار می‌شوند که در مواردی حتی قیمتی پایین‌تر از تورهای سازمان حج دارند. سفر با کاروان‌های آزادبر را مخصوصا در ایام محرم توصیه نمی‌کنیم. به این دلیل که برگزاری تورهای آزادبر بستر قانونی ضعیفی دارند و البته در شلوغی روزهای کربلا که ممکن است قیمت خدمات به صورت غیر منتظره افزایش پیدا کند. کاروان‌های آزادبر نمی‌توانند تعهدات خود را به صورت کامل انجام دهند. بارها پیش آمده که کیفیت هتل، غذا و حتی وسایل حمل و نقل زائران تورهای غیر رسمی از آنچه که وعده داده شده بود پایین‌تر بوده و دست مسافران برای شکایت هم به جایی نمی‌رسد. در مقابل، تورهای رسمی زیر نظر سازمان حج وضعیت مشخصی دارند و شما از برنامه زیارتی کاروان، هتل‌های محل اقامت در همان ابتدای تور آگاه می‌شوید. غذای تمامی هتل‌ها چه در کربلا و چه نجف کیفیت یکسانی دارد، چرا که از آشپزخانه مرکزی سازمان حج و زیارت در این 2 شهر تامین می‌شود. از همه مهم‌تر این که امنیت کاروان‌های زیارتی سازمان حج در مناطق خطرناک توسط نیروهای نظامی کشور عراق تامین می‌شود. در حالی که برای کاروان‌های آزادبر لزوما این اتفاق نمی‌افتد.

برای خرید تور کربلا محرم 1403 سریعتر اقدام کنید

حداقل یک ماه زودتر از تاریخ سفر برای خرید تور کربلا محرم 1403 اقدام کنید. هر چه زودتر خرید تور محرم 1403 محرم را انجام دهید، به نفع شما است. هوایی و زمینی هم ندارد. با نزدیک شدن به محرم و به دلیل افزایش تقاضا برای رزرو تور، قیمت خدمات افزایش می‌یابد. در تور کربلا محرم هوایی مهمترین عامل گران‌شدن تور، رشد قیمت بلیت هواپیما است. در تورهای زمینی هم کاروان‌ها، البته با مجوز سازمان حج می‌توانند درصدی، قیمت‌ها را افزایش دهند. پس بهتر است، قبل از رسیدن به پیک تقاضا و گران شدن تور کربلا محرم، رزرو خود را کامل کنید.

از کیفیت هتل‌های اقامتی در کربلا و نجف مطمئن شوید.

1، 2، 3، الف، ب، ج، این اعداد و حروف برای نشان دادن سطح کیفی هتل‌ها، توسط سازمان حج به کار برده می‌شود. به طور مثال در عراق، هتل‌های با درجه کیفی 1 – ج (عراق هتل ا – الف و 1 – ب ندارد)، 5 ستاره تاپ هستند. هتل‌های 2 – الف تا ج 5 تا 3 ستاره‌اند و هتل‌های 3 الف تا ج، 2 ستاره، 1 ستاره و مسافرخانه‌ها هستند. در زمان رزرو تور کربلا محرم 1403، حتما از آژانس مسافرتی درخواست کنید تا هتل‌های تور را معرفی و درجه کیفیشان را به شما اعلام کند.

از جزئیات تور کربلا نهال‌گشت مطلع شوید

تورهای کربلا نهال‌گشت که زیر نظر سازمان حج و زیارت برگزار می‌شوند یک سری مشخصات و ویژگی‌های عمومی دارند. در سایت نهال گشت این موارد به تفضیل توضیح داده شده است. توصیه می‌کنیم حتما سری به صفحه تور کربلا سری بزنید و از جزئیات تورها آگاهی پیدا کنید. در صورت وجود هر گونه ابهام در این زمینه می‌توانید با شماره 1842-026 تماس گرفته و از مشاوران تور کربلا سوال کنید.

سوالات متداول

  • چطور می‌توانیم از سیستم درجه بندی سازمان حج، تعداد ستاره هتل‌های عراق را استخراج کنیم؟

    به این نکته توجه داشته باشید، که سیستم درجه بندی سازمان حج براساس اعداد و حروف است. نه تعداد ستاره‌های هتل. اما رابطه‌ای بین آن و درجه بندی مرسوم هتل‌ها وجود دارد. به طور مثال وقتی می‌گوییم فلان هتل 1 – ج، یعنی 5 ستاره تاپ است. یا وقتی درجه هتل 2 – الف تا جیم باشد. یعنی هتل 5 یا 4 یا 3 ستاره است. واحدهای اقامتی 3 – الف تا ج هتل 2 ستاره، 1 ستاره و مسافرخانه‌ها هستند.

  • چرا رزرو تور کربلا محرم 1403 سازمان حج بر آزادبر اولویت دارد؟

  • چه زمانی تور کربلا محرم 1403 را رزرو کنیم؟