تور چابهار آذر 1403

لیست تورهای آذر ماه چابهار

تور چابهار آذر 1403 مناسب افرادی است که می‌خواهند آخرین ماه پاییزی را در هوایی معتدل و بهاری سپری کنند. چابهار شهری ساحلی بندری در جنوب شرق ایران و در نزدیکی مرزهای پاکستان است که چند سالی است به دلیل آب و هوای دلچسب و جاذبه‌های طبیعی خارق العاده‌اش مورد توجه گردشگران و سیاحت گردان قرار گرفته. بندر چابهار به تدریج در حال تبدیل شدن به مرکز تجارت دریایی در سواحل دریای عمان است. از این رو به تدریج طیف جدیدی از میهمانان را پذیرا می‌شود، یعنی تجار، بازرگانان و حتی افراد متخصصی که برای انجام کار خاصی به این شهر سفر می‌کنند که این موضوع نیاز به برگزاری تور چابهار با اهداف مختلف را گوشزد می‌کند. در این نوشته به ارائه اطلاعات مفیدی درباره تور چابهار آذر 1403 می‌پردازیم.

درباره چابهار بیشتر بدانید

از اسم شروع می‌کنیم، بندر چابهار که در گذشته چاه بهار و چهار بهار هم خوانده می‌شد. اینطور نامگذاری شده، چرا که از گذشته‌ها هوایی مطبوع، و بهاری داشته و تقریبا در تمام فصول این وضعیت آب و هوایی در چابهار برقرار است. طبق اطلاعات تاریخی چابهار در دوران قاجار تحت تملک ایران بوده و می‌توان گفت به صورت رسمی قریب به 200 سال است که بخشی از خاک ایران است. تا این لحظه می‌توان بندر چابهار را تنها بندر اقیانوسی ایران به شمار آورد که با سرعتی چشمگیر در حال پیشرفت و توسعه است. از سویی می‌توان این شهر و محیط پیرامونش را یکی از پر جاذبه‌ترین مناطق گردشگری کشور به شمار آورد. سال‌های سال مغفول مانده و از همین تا حد زیادی بکر و دست نخورده است.

مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگردی چابهار

جاذبه‌های گردشگری چابهار سال‌های سال مغفول مانده و از همین رو تا حد زیادی بکر و دست نخورده است. در تور چابهار آذر 1403 بازدید از جاذبه‌های طبیعی و بومی قشم، حتما برای شما تازگی خواهد داشت.

کوه‌های مریخی

به فاصله 40 کیلومتری چابهار، در حدفاصل منطقه کچو تا خلیج گواتر سلسله کوه‌هایی مینیاتوری قرار گرفته که شمایل خاصشان، در نوع خود کم نظیر است و یک گزینه مناسب برای بازدید گردشگران است.

ساحل صخره‌ای

ساحل چابهار با صخره‌های بزرگ که امواجی به طول 15 متر را هم دفع می‌کند. منظره‌ای جذاب برای گردشگران است. در طول اقامت در چابهار حتما سری به ساحل صخره‌ای بزنید.

جنگل حرا چابهار

یکی از زیباترین مناظر طبیعی چابهار همین جنگل‌های حرا استو جنگلی در میان آب که به راحتی می‌توان در میانه شیارهای پر آب آن با قایق به گشت و گذار پرداخت و لذت برد. برای فصل پاییز و زمستان گردش در میان جنگل حرا یک پیشنهاد ارزشمند گردشگری است.

تالاب لیپار

تالاب لیپار در سواحل مکران قرار دارد و جزء شهرستان چابهار است. البته به تالاب صورتی هم معروف است. چرا که به دلیل وجود تعداد بی‌شماری پلانگتون در آبش مخصوصا از اواخر بهار تا اواخر شهریور به رنگ صورتی است.

آیا تور چابهار گران قیمت است؟

این مسئله که تور چابهار برای بسیاری گران قیمت به نظر می‌رسد، به این دلیل است که تور چابهار آذر 1403 با هواپیما انجام می‌شود و به علت گران بودن قیمت بلیط سفر هوایی چابهار از نظر خیلی‌ها یک تور لوکس و گران به شمار می‌رود. البته می‌توانید حتی توری با این مشخصات را با قیمتی مناسب رزرو کنید. منوط به این که با خبرگان حوزه تور مشورت کنید.

تور چابهار آذر 1403 با هواپیما

تور چابهار آذر 1403 به صورت هوایی یکی از انواع تور چابهار است که توسط آژانس مسافرتی نهال گشت انجام می‌شود. کافی است با شماره 02633143 تماس گرفته و از جزئیات آن مطلع شوید.

تور لحظه آخری چابهار

تور چابهار لحظه آخری، اگر نگوییم فریب است. حداقل در اکثر اوقات امکانپذیر نیست. پس خود را چندان درگیر این مقوله نکنید و در زمان مناسب، اقدام به رزرو تور چابهار کنید.

چرا خرید تور چابهار به صرفه‌تر است؟

این یک امر مسلم است که خرید تور چابهار از آژانس‌های مسافرتی برای شما مزایایی دارد، آن‌ها تجربه بیشتری هم دارند. هتل‌های چابهار را می‌شناسند و از مشخصات اتاق‌ها، رستوران و امکانات و کیفیت سرویس دهی آن‌ها آگاهی دارند. می‌توانند ظرفیتشان را در لحظه چک کنند و البته برای برطرف شدن ابهامات و سوالاتتان برای رزرو تور چابهار به شما مشاوره داده و در انتخاب تور ارزان چابهار شما را یاری کنند. خرید تور چابهار از شرکت‌هایی که خدمات گردشگری ارائه می‌دهند، نگرانی‌های شما را کاهش می‌دهد و به صرفه و اقتصادی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات تور چابهار آبان 1403 می‌توانید با شماره 1830-026 تماس گرفته و از مشاوران سفر نهال گشت راهنمایی بگیرید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)