تور کربلا از کرج

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

لیست تورهای کربلا از کرج

عنوان تور اقامت تاریخ رفت حمل و نقل قیمت

تور زمینی کربلا از کرج

7 روز تیر ماه اتوبوس 8,100,000

تور هوایی کربلا از کرج

8 روز از 27 خرداد تا 13 تیرزاگرس 18,740,000

تور کربلا از کرج نهال‌گشت در مسیر رفت به صورت هوایی و در مسیر بازگشت هم به صورت هوایی و هم زمینی قابل برگزاری است. با این اوصاف شما باید انتخاب کنید که کدام تور با سلایق و نیازهای شما سازگارتر است. باید بدانید برای رزرو هر کدام از تور ها چه مدارکی لازم است؟ مدت زمان سفر چقدر است؟ از چه شهرهای زیارتی دیدن می‌کنید و در طول سفر چه نکاتی را مد نظر قرار دهید؟

در شرایط کرونایی تور کربلا تحت چه شرایطی برگزار می‌شود؟

در زمان نگارش این مقاله، به دلیل شرایط کرونایی و ضوابط اعمال شده از سوی کشور عراق، مسیر رفت تور کربلا از کرج تنها با پرواز انجام می شود. البته مسیر برگشت به صورت زمینی یا هوایی قابل برگزاری است. توجه داشته باشید که تور کربلا از کرج نهال‌گشت تنها به صورت گروهی برگزار می‌شود. در پادکست صوتی زیر به شما توضیح می‌دهیم تور گروهی چیست و چه تفاوت‌هایی با تور انفرادی دارد.

مدت زمان تور کربلا چقدر است و در کدام روزها برگزار می‌شود؟

در سطور بالا اشاره کردیم که با توجه به محدودیت‌های اعمال شده توسط کشور عراق، تور کربلا به صورت گروهی برگزار می‌شود و در حال حاضر امکان برگزاری تور کربلا انفرادی وجود ندارد. تور دوشنبه هر هفته با پرواز ساعت 11:30 از فرودگاه بین المللی امام خمینی آغاز شده و مدت 7 شب و 8 روز ادامه دارد.

تور رایگانکربـلا

هر هفته

با پاسخ به یک سوال در آمنین

برنامه سفر شما در تور کربلا از کرج چیست؟

پرواز شما در فرودگاه نجف به زمین می‌نشیند و 3 شب در این شهر اقامت خواهید داشت، 3 شب بعدی را در کربلا اقامت می‌کنید و شب آخر به کاظمین می‌روید، البته در میانه راه سفر از کربلا به کاظمین، مدت کوتاهی را در سامرا سپری خواهید کرد و به زیارت امامین عسگریین می‌روید. در مسیر برگشت از سامرا نیز، مزار سید محمد( عموی امام زمان)را زیارت نموده، به سمت کاظمین ادامه مسیر می‌دهید. روز آخر سفر از کاظمین به نجف بازگشته و با پرواز یا به صورت زمینی به ایران باز می‌گردید.

الزامات کرونایی که در تور کربلا از کرج باید رعایت کنید، کدام است؟

برای انجام تور کربلا، نیازی به داشتن کارت واکسن دیجیتال ندارید، اما در مجموع باید 2 گواهی منفی تست PCR را ارائه دهید. یکی در ایران و قبل از پرواز رفت، که باید پرینت جواب منفی تست را با خود به فرودگاه ببرید. تست دوم در عراق صورت می‌گیرد و برای انجام آن باید به محل سفارت سابق ایران مراجعه کنید و تا از شما آزمایش PCR اخذ شود. البته در تور کربلا از کرج نهال‌گشت لزومی به حضور در این محل ندارید. این یکی از خدمات ویژه تور ما است که شرایطی را فراهم کنیم تا از شما در همان هتل محل اقامتتان تست PCR گرفته شود.

  • اگر به صورت زمینی به ایران باز می‌گردید، لزومی به انجام تست دوم PCR ندارید.

برای رزرو تور کربلا، چه مدارکی نیاز است؟

  • گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
  • 1 قطعه عکس 4×3
  • پرینت تست منفی PCR

در تور کربلا از کرج نهال‌گشت چه خدماتی دریافت می‌کنید؟

  • رزرو بلیط هواپیما و اتوبوس ( رزرو بلیط اتوبوس در تورهایی که مسیر برگشتشان زمینی است)
  • وعده‌های غذایی صبحانه، ناهار و شام در طول تور
  • بیمه کامل از 48 ساعت قبل تا 48 ساعت بعد از سفر که شامل وسایل و چمدان‌ها هم می‌شود.
  • زیارت کامل عتبات عالیات در شهرهای در نظر گرفته شده برای تور

اطلاعات بیشتری می‌خواهید؟

مشاوران سفر ما در نهال‌گشت، پاسخگوی شما هستند، کافی است با شماره 1842-026 تماس گرفته و پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت کنید.

از این تور بشنوید

تور مشهد هتل بین المللی قصر (زمینی و هوایی)