تور مالزی عید فطر 1403

تور مالزی عید فطر 1403

لیست تورهای مالزی عید فطر 1403 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور مالزی عید فطر 1403 نهال گشت

با وجود تعطیلات عید فطر، قیمت تور مالزی در این ایام افزایش نمی‌یابد. در نتیجه شما می‌توانید با قیمتی مناسب تور مالزی عید فطر 1403 را در ایام تعطیلات، برای خود رزرو کنید. اگر کارمند باشید، رزرو این تور برایتان مقرون به صرفه‌تر هم خواهد بود؛ زیرا علی‌رغم زمان بیشتر برای اقامت به علت تعطیلات، ملزم به پرداخت هزینه‌ی بیشتری نیستید. هرچند که باید در نظر داشته باشید عدم دقت در رزرو تور و نوع پروازها باعث افزایش هزینه‌هایتان می‌شود.

تور مالزی عید فطر 1403 با کدام پروازها انجام می‌شود؟

ایرلاین‌های ترکی آنادولوجت و ترکیش ایرویز و ایرلاین‌های عربی امارات ایرویز و قطر ایرویز پروازهای مقصد کوالالامپور را از ایران انجام می‌دهند. هرچند که قیمت تور مالزی عید فطر 1403 با پروازهای ترکی نسبت به ایرلاین‌های عربی پایین‌تر است. اما هواپیماهای دو ایرلاین ترکی توقف طولانی‌ای در استانبول دارند. مدت زمان این توقف‌ها در برخی پرواز به 20 ساعت یا حتی بیشتر می‌رسد. به این ترتیب در صورت رزرو تور کوالالامپور با چنین پروازهایی یک روز از زمان سفرتان را به طور کامل از دست می‌دهید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم با پروازهای قطری یا اماراتی خودتان را به کوالالامپور برسانید. در این صورت زمان کم‌تری در مسیر هستید.

در بین ایرلاین‌های عربی، کدام یک ارزان‌تر است؟

در صورت خرید بلیط پرواز قطر ایرویز ممکن است زمان بیشتری را نسبت به امارات ایرویز در شهر محل توقفتان منتظر بمانید. اما هزینه‌ی بلیط هواپیماهای این ایرلاین کم‌تر از امارات ایرویز است. البته باید زمان مدنظرتان برای حرکت را نیز در نظر داشته باشید. در صورت وجود سوال در این مورد می‌توانید از کارشناسان تور نهال گشت مشاوره بگیرید.

برگزاری پروازهای ارزان‌تر کوالالامپور تنها از یک شهر

از سه شهر ایران یعنی تهران، شیراز و مشهد به سمت کوالالامپور پرواز وجود دارد. اما در ایام عید فطر تعداد کمی پرواز از دو شهر شیراز و مشهد انجام می‌شود. به همین دلیل هم رزرو تور مالزی از مشهد یا شیراز به صرفه نیست. پس در صورت سکونتتان در شهرهای دور از تهران، باید خود را به فرودگاه امام خمینی رسانده و از این فرودگاه به سمت کوالالامپور حرکت کنید.

دور پروازهای لحظه آخری را در عید فطر خط بکشید!

بهتر است با توجه به افزایش قیمت دلار و ظرفیت رو به اتمام پروازها و هتل‌ها، تور مالزی عید فطر 1403 را هر چه زودتر رزرو کنید. در نتیجه رزرو تور لحظه آخری مالزی در ایام عید فطر به شما پیشنهاد نمی‌شود. تا پایان هفته دوم فروردین بهترین زمان برای رزرو تور مالزی عید فطر است.

هتل‌های سه ستاره مالزی برای اقامت مناسب نیستند!

به طور کلی هتل های کوالالامپور کیفیت خوبی ندارند. مگر آنکه محل اقامت شما در یک هتل لوکس 4 یا 5 این کشور باشد. برای رزرو هتل در کوالالامپور، پیشنهاد ما هم به شما انتخاب اقامتگاه‌های 4 و 5 ستاره در این شهر است؛ زیرا با توجه به هزینه‌ی پرداختی شما جهت رزرو تور مالزی عید فطر 1403، هتل‌های سه ستاره و پایین‌تر در این کشور، رضایتتان را جلب نمی‌کنند.

در جشنواره‌های خرید عید فطر یا «هاری رایا» شرکت کنید

با توجه به اینکه درصد زیادی از مردم مالزی مسلمان هستند، روز عید فطر در این کشور با شکوه زیادی جشن گرفته می‌شود. این روز در مالزی با نام «هاری رایا» شناخته می‌شود. در این روز مردم مالزی، مانند سایر مسلمانان نماز عید فطر را می‌خوانند و به چراغانی کردن خانه‌ها و محله‌ها می‌پردازند. دو روز پیاپی عید فطر در این کشور تعطیل رسمی است که دلیل خوبی برای انجام خرید در شهر برای مردم و گردشگران می‌باشد. در این ایام شما می‌توانید با استفاده از جشنواره تخفیف مالزی از مراکز خریدی نظیر «پِستا گِمبیرا» به خرید بپردازید.

آب و هوای کوالالامپور در عیدفطر؛ چتر فراموش نشود

در ایام عید فطر آب و هوای کوالالامپور بارانی است. دمای هوا نیز بین 23 تا 33 درجه متغیر می‌باشد. به همین علت نیازی به لباس‌های گرم در این ایام ندارید. در صورت رزرو تور مالزی عید فطر 1403 بهتر است با وجود بارندگی‌ها در شهر کوالالامپور، علاوه‌بر لباس‌های خنک، یک چتر نیز همراهتان داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور مالزی عید فطر 1403

در صورت رزرو تور مالزی عید فطر 1403 باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای این کشور به کارشناسان تور نهال گشت ارائه می‌دهد.

 • دو قطعه عکس 4*6
 • پرینت حساب (حداقل موجودی 8 میلیون تومان)

در نظر داشته باشید که تنها در صورتی که مدت اقامتتان بیش از 14 روز باشد، باید تور ویزای مالزی را دریافت نمایید. در غیر این صورت همراه داشتن پاسپورت با هفت ماه اعتبار و ضمانتنامه بانکی برای  انجام سفرتان کافیست. شما می‌توانید سوالاتتان در مورد ضمانتنامه بانکی را از کارشناسان نهال گشت بپرسید.

خدمات نهال گشت برای مسافران تور مالزی عید فطر

آژانس مسافرتی نهال گشت خدمات زیر را به مسافران تور مالزی عید فطر ارائه می‌دهد.

 • بیمه مسافرتی
 • اخذ بیمه
 • بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل
 • گشت‌های آپشنال

رزرو و مشاوره‌ی تور مالزی را به نهال گشت بسپارید

شما می‌توانید برای رزرو تور مالزی عید فطر 1403 با کارشناسان تور نهال گشت تماس بگیرید. در این صورت امکان دریافت مشاوره در مورد نحوه برگزاری پکیج مسافرتی مدنظرتان از کارشناسان تور نهال گشت را خواهید داشت. پس از رزرو تور نیز کارشناسان تور نهال گشت خدمات پشتیبانی 24 ساعته را به شما ارائه می‌دهند.

سوالات متداول

 • پروازهای مقصد کوالالامپور در عید فطر چگونه انجام می‌شود؟

  پروازهای مقصد کوالالامپور در عید فطر از شهر تهران با هواپیماهای دو ایرلاین قطر ایرویز و امارات ایرویز انجام می‌شود.

 • در عید فطر کدام هتل‌های مالزی را برای اقامت انتخاب کنیم؟