تور نوروز

تور‌های نوروز 1404

لیست تورهای ‌های نوروز 1404 خالیاست! می‌توانید یکی از تورهای در حال برگزاری را انتخاب کنید.

جدیدترین پیشنهادها و اخبارتورها را در اینستاگرام مادنبال کنید اینستاگرام نهال گشت

راهنمای رزرو تور‌های نوروز 1404 نهال گشت

تورهای نوروز 1404

توری وجود ندارد

تورهای داخلی نوروز 1404

توری وجود ندارد

تورهای آسیایی نوروز 1404

توری وجود ندارد

تورهای خاص نوروز 1404

توری وجود ندارد

در نوروز از هر شهر ترکیه هزار جاذبه می‌بارد

جالب است بدانید که در نوروز، هزینه سفر به ترکیه ارزان‌تر از بعضی مقاصد داخلی خواهد بود. با این حال ترکیه مقصدی برای انواع سبک‌های سفر است. در استانبول می‌توانید از تخفیف‌های ماه رمضان برای خرید کردن استفاده کنید. هتل‌های ساحلی «all» و «Uall» آنتالیا برای عیش و نوش مناسب هستند. در کوش آداسی می‌توانید از ترکیب خرید کردن و ساحل‌ نشینی لذت ببرید. می‌توانید برای یک سفر ارزان خارجی و خرید کردن به وان بروید. همچنین می‌توانید با تور ترکیبی، به شهر‌های مختلف ترکیه سفر کنید.

رزرو تور نوروز به مقصد جذاب‌ترین شهر‌های ایران

در ایام نوروز می‌توانید از زنده شدن طبیعت در باغ‌های حافظیه شیراز بازدید کنید. در مشهد می‌توانید سر سفره امام رضا (ع) افطار کنید. کویر‌های یزد یا خیابان چهارباغ اصفهان نیز برای گردش‌های خانوادگی مناسب هستند. شاید هم بخواهید در آب و هوای سرد تبریز تن به چشمه‌های آب گرم بسپارید. ما تور نوروز مناسب برای خانواده‌ها را برای تمام نقاط ایران فراهم کرده‌ایم.

هر ورقش دفتریست نوروز در آسیا

تور نوروز 1404 آخرین فرصت بازدید از کشورهای آسیای شرقی در آب و هوای معتدل است. از اواسط بهار تا پاییز، باران‌های شدید و رطوبت بالا اجازه گردش به مسافران را نمی‌دهد. همچنین نوروز فرصت شرکت در جشنواره رنگ‌های هند یا جشن نوروز گرجستان است. در همسایگی گرجستان، ارمنستان نیز طبیعت بهاری زیبایی به نمایش می‌گذارد. همچنین ایام نوروز آخرین فرصت استفاده از هوای معتدل کشورهای حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود و پس از آن هوا رو به گرمی می‌رود. می‌توانید از نمایشگاه آثار هنری در دبی بازدید کنید یا به استراحت در سواحل عمان بپردازید.همچنین گردشگران کمی در ایام نوروز به روسیه می‌روند و فرصت خوبی برای بازدید از این کشور بدون ایستادن در صف‌های خرید بلیط محسوب می‌شود.

نوروز در خاص‌ترین کشورها از شرق تا غرب دنیا

خاص‌ترین مناظر طبیعی مانند آبشار‌های «ایگواسو» و استراحت شیر‌ها در دشت‌های آفریقا را می‌توانید با تور آفریقای جنوبی نوروز و تور برزیل ببینید. از طرفی برای دیدن آثار تاریخی و هنری خاص یا ایجاد سابقه سفر معتبر باید تور نوروز را به مقصد اروپا یا کانادا رزرو کنید. در حالی که این کشورها برای صدور ویزا سخت‌گیری می‌کنند، ما ویزا شدن شما را تضمین می‌کنیم. همچنین برای استفاده از تنها فرصت بازدید از شکوفه‌های گیلاس در ژاپن می‌توانید با تورهای گروهی ما همراه شوید.

استفاده از آفرهای ویژه نوروز نهال گشت

به احتمال خیلی زیاد در ایام نوروز تخفیف‌ها و آفرهای خاصی برای سفر به نقاط مختلف ایران و جهان به شما ارائه دهیم. برای از دست ندادن آفر ویژه تور نوروز 1404، در شبکه‌های اجتماعی ما را زیر نظر داشته باشید.

برای انتخاب مقصد نوروزی‌ مشاوره بگیرید

اگر تور مورد نظرتان را در این صفحه ندیده‌اید یا مقصدتان را انتخاب نکرده‌اید، با 1830-026 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

  • آیا می‌توان در نوروز تورهای لحظه آخری رزرو کرد؟

    بله برای پیدا کردن بهترین تورهای لحظه آخری باید گوش به زنگ شبکه‌های اجتماعی نهال گشت باشید.

  • نوروز کجا بریم؟

  • کدام مقاصد خارجی آب و هوای خوبی برای سفر دارند؟

  • کدام کشورها در ایام نوروز فستیوال برگزار می‌کنند؟

  • کدام جاذبه‌های طبیعی را فقط در ایام نوروز می‌توان دید؟

  • کدام تور خارجی در نوروز ارزان است؟

  • آیا به علت مقارن شدن ایام نوروز با ماه رمضان، تفریح‌های کیش تعطیل‌اند؟